Dom Świbna
Świbna, lubuskie
- 799 000 zł
- 215 m²
- 3 716,28 zł/m²
Adrian Dąbrowski
Skontaktuj się
Dom Świbna
Świbna, lubuskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Dom Świbna
Zaktualizowane: 14 maja 2026
799 000 zł 215 m² 3 716,28 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
dom wolnostojący
5
5 020 m²
tak
-
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
5 020 m²Miejsce postojowe:
takRok budowy:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 799 000 zł (3 716,28 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 215 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: wysoki standard
- Budynek: dom wolnostojący
- materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- okna: plastikowe
- Działka: 5 020 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Kuchnia: oddzielna
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, szambo
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: MUVON Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 1116/13397/ODS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Świbna, Jasień, żarski, lubuskie
- Otoczenie: las
Opis nieruchomości
Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania, położony w spokojnej miejscowości Świbna. Nieruchomość znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji z szybkim dojazdem zarówno do Żar (ok. 12 minut) i Lubska (ok. 10 minut), dzięki czemu można cieszyć się spokojem wsi, mając jednocześnie miasto i wszystkie jego udogodnienia w zasięgu krótkiej podróży. (...)